2023-10-02, Pirmadienis 
   Naujienos   >>

Naujienos
Virtualios realybės technologijos – vertos dėmesio!

Publikuota: 2021-07-13 | Autorius: Asta Lisevičiūtė


Trakų švietimo centras ir Trečiojo amžiaus universiteto mokytojai bei mūsų senjorai prisijungė prie traptautinės iniciatyvos kaip asocijuotas partneris.

„VRSciT: VR Science Tour“ projektu, kurio rezultatų pristatyme dalyvausime ir mokysimės, siekiama ištirti naujus edukacinio turizmo metodus, panaudojus 3D modeliavimą bei 360o virtualios realybės aplinką tam, kad būtų pristatytos novatoriškos virtualios mokymosi kelionės keturiose skirtingose šalyse (Lietuva, Portugalija, Italija, Ispanija). Šiuo tikslu numata sukurti šiuos produktus:
1. virtualios realybės technologijų literatūros apžvalgą;
2. interaktyvios virtualios realybės patirties „VRSciT SPOT“ įrankį
3. internetinės svetainės priemonių rinkinį;
4. bus organizuojami seminarai, skirti dalintis gerąja praktika naudojant virtualios realybės technologijas edukaciniame turizme.

„VRSciT“ projektą sudaro virtuali edukacinė kelionė į kiekvieną dalyvaujančią EU šalį (Lietuva, Portugalija, Italija, Ispanija), virtualiai aplankant kultūrinio, socialinio ir gamtinio pobūdžio vietas, kurios yra Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje ir Lietuvoje, o kelionės realizacijai panaudojant virtualios realybės įtraukimo ir sąveikos metodus, suteikiančius vartotojams unikalią mokymosi patirtį. Virtualios realybės technologijų įsisavinimas pašalina aplinkos nuotolinio vizualizavimo kliūtis, kurios, pasitelkus skaitmeninimą, leidžia patirti aukštą mokslo vertę.

Projekto partnerystės nuomone, šis projektas leis tikslinėms grupėms ne tik įgyti ir konsoliduoti suaugusiųjų švietimo srityje reikalingus įgūdžius, bet ir juos tobulinti Europos pilietybės, kultūrų įvairovės, užimtumo ir bendruomenės plėtros srityse, pabrėžiant mokymosi, skaitmeninio raštingumo, diskusijų ir dalijimosi mokslo ir technologijų žiniomis skatinimą.

Visa projekto idėja pagrįsta tarptautinio požiūrio, klausimų, sprendimų ir gerosios patirties palyginimu įgyvendinant novatoriškas pažintinio mokomojo turizmo strategijas bei taikant naujas procedūras. Be to, tikimasi, kad kiekvienas partneris turės galimybę pasinaudoti įdiegtų naujovių moksliniais tyrimais ir grįsti tolimesnę savo veiklą projekto pasiekimais.

Mūsų institucija prisidės prie projekto šiomis veiklomis: viešins projektą, dalyvaus seminaruose, susipažins su rezultatais ir gaus grįžtamąjį ryšį.

Daugiau apie projektą ir jo rezultatus: https://vrscit.pixel-online.org/

Akimirkos iš mūsų gyvenimo


Vyksta registracija į renginius

  •    

Edukacinės patirties bankas

  •    

Mums svarbi Jūsų nuomonė

  •    


VšĮ Trakų švietimo centras kvieča savanoriauti


Kalendorius


SPALIS
Pr A T K Pn Š S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 - 17:00
Antradienis 8:00 - 17:00
Trečiadienis 8:00 - 17:00
Ketvirtadienis 8:00 - 17:00
Penktadienis 8:00 - 15:45
Šeštadienis -
Sekmadienis -
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

  •