2024-05-30, Ketvirtadienis 
   Naujienos   >>

Naujienos
Verslas irgi turi mokytis

Publikuota: 2014-08-11 | Autorius: Nijolė Lisevičienė

Liepos 20 – 22 dienomis Trakuose lankėsi Lenkijos smulkaus ir vidutinio aptarnavimo paslaugų verslo atstovai: agroturizmo sodybų, viešbučių, restoranų, kavinių ir kitų įmonių vadovai, vadybininkai bei kiti specialistai. Tai atsakomasis kaimyninės šalies vizitas, nes įgyvendinant projektą ,, Į pagalbą Trakų ir Balstogės – Suvalkų subregiono aptarnavimo paslaugų verslui’’ Nr. SPF/1.2/PL-LT/07, mūsų regiono verslo atstovai jau buvo išvykę į Balstogę ir susipažino su jų verslo organizavimo patirtimi.

Be abejo, jų šalies smulkusis ir vidutinis verslas, lyginant su mūsų, yra ženkliai stambesnis, bet, nežiūrint to, visada pozityviai nusiteikę kolegos atranda tai, ką galima pritaikyti savo darbe, ko pasimokyti vieniems iš kitų.

Atvykusiems svečiams pristatėme Dalgedų sodybą, kuri žavėjo tuo, kad stengiamasi teikti ne vieną, o net keletą paslaugų ir taip pritraukti kuo daugiau lankytojų ne tik vasarą, bet ir kitais metų laikais. Miglė Dalgedaitė pristatė savo rengiamas edukacines programas, ateities planus. Svečiai apgailestavo, kad į tokią puikią sodybą tenka vykti žvyrkeliu.

Pakeliui, netoli Rūdiškių aplankėme Bajambalę – miškų apsuptyje išpuoselėtą sodybą - jaukią vietą pobūviams.

Svečių namuose ,,Academia Remigum’’ Rimos Karalienės priimti svečiai liko sužavėti idėja ir sporto dinastijos gebėjimu įkurti muziejų, vienyti šios sporto šakos atstovus bei visa tai išsaugoti ateitiems kartoms, populiarinti irklavimą.

Gamtos ir žmogaus buvimo kartu harmoniją atskleidė Tony Resort poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse. Šis nestandartinis projektas, unikalus savo paprastumu ir gebėjimu nepastebimai, nežalojant gamtos, atsidurti jos glėbyje.

Jau tapo tradicija, priimant svečius Trakuose, pavaišinti kibinais. Buvo ne tik svečiai, bet ir mes patys nustebinti, kai mus Karališkoje senojoje kibininėje sutiko ,,karalienė’’, kuri aprodė savo valdas, papasakojo apie verslą, jo plėtrą ir, be abejo, pavaišino ne tik karališkais kibinais, bet ir kitais firminiais patiekalais.

Supažindinome projekto dalyvius su ,,Karolinos’’ ir ,,Europa City’’ viešbučiais, jų darbo ypatumais.

Bendraudami vieni su kitais, verslo atstovai ne tik patobulino savo dalykines kompetencijas bet geriau pažino vieni kitus, pasikeitė kontaktais ir, manau, ateityje bendradarbiaus.

Rugpjūčio 24-28 dienomis Trakuose įvyks mokymai aptarnavimo srities vadovams, vadybininkams ir kitiems darbuotojams, į kuriuos atvyks ir kolegos iš Lenkijos. Tai ne vien galimybė susitikti su jau pažįstamais tapusiais kolegomis, bet ir projekto dėka kartu mokytis, tobulėti. Džiaugiamės, kad vieną dieną paskaitas skaityti sutiko ir Lenkijoje garsių viešbučių Quality Consulting tinklo savininkas, garsus ne tik savo šalyje vadybininkas - Marek Grezesiak.

Kviečiame visus norinčius nemokamai (mokymai apmokami projekto lėšomis) mokytis verslo vystymo subtilybių, registruotis tel. 868633249 ar el. p. centras.trakai@gmail.com

D.Vizmanaitės nuotraukos: Tony Resort takais; apžiūrime Dalgedų sodybą; Karališkoje kibininėje.Akimirkos iš mūsų gyvenimo


Vyksta registracija į renginius

  •    

Edukacinės patirties bankas

  •    

Mums svarbi Jūsų nuomonė

  •    VšĮ Trakų švietimo centras


Kalendorius


GEGUŽĖ
Pr A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 - 17:00
Antradienis 8:00 - 17:00
Trečiadienis 8:00 - 17:00
Ketvirtadienis 8:00 - 17:00
Penktadienis 8:00 - 15:45
Šeštadienis -
Sekmadienis -
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

  •