2024-04-24, Trečiadienis 
   Naujienos   >>

Naujienos
Rytų Lietuvos mokytojų sąjungos nariai aptarė veiklas

Publikuota: 2023-12-15 | Autorius: Danguolė Sabienė, Rytų Lietuvos mokytojų sąjungos pirmininkė

Vieną gražią žiemos popietę į Buivydiškių pagrindinės mokyklos salę rinkosi mokyklos bendruomenė, mokytojai senjorai ir Rytų Lietuvos mokytojų sąjungos nariai, dalyvavę projekte „Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100 sioms metinėms‘‘, kuris buvo vykdomas 2023 metais. Projektą finansavo Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos vyriausybės.

Šiame projekte, kaip ir kituose projektuose aktyviai dalyvavo RLMS nariai iš Trakų rajono Paluknio ,,Medeinos”, Onuškio D. Malinausko ir Aukštadvario mokyklų, Vilniaus rajono Kalvelių ,,Aušros”, Eitminiškių , Juodšilių ,,Šilo”, Lavoriškių, Maišiagalos LDK Algirdo gimnazijų, Buivydiškių ir Sudervės pagrindinių mokyklų, Šalčininkų rajono Turgelių ,,Aistuvos‘‘ gimnazijos ir Kalesninkų pagrindinės mokyklos, Vilniaus miesto Trakų Vokės, Salininkų, P. Skorinos, ir M. Mižigurskajos gimnazijų.

Projekte buvo numatyta ir įvykdyta keletas veiklų. Tai edukacinė kelionė į Telšių regioną, edukacijos Radvilų ir V. Kasiulevičiaus muziejuose (aprašyti anksčiau) ir šis finalinis projekto renginys - literatūrinė muzikinė popietė ,,Kalba- stiprybės motina” (M. Daukša), skirta ne tik projekto užbaigimui, bet ir Valstybinės lietuvių kalbos 35-čiui.

Renginio dalyviams gerą įspūdį paliko Liudgardos Čepienės skaitoma poezija, žymių žmonių (J. Basanavičiaus, J. Marcinkevičiaus ir kt.), pasisakymai apie lietuvių kalbą bei literatūrinė muzikinė programa atliekama pedagogių Birutės Gaučienės ir Ingos Bučienės. Šių mokytojų trio atliekama programa yra aukšto meninio lygio, turinys – patriotinis, tautinis, pilietinis, keliantis daug teigiamų emocijų.

Bendraudami prie puodelio kavos renginio dalyviai dalijosi nuomonėmis apie programą, dėkojo organizatoriams už nuoširdų ir pastovų Rytų Lietuvos mokytojų sąjungos dėmesį mokytojams.

Užbaigdami 2023 metus nuoširdžiai dėkojame visiems Rytų Lietuvos mokyklų mokytojams už bendradarbiavimą, tarpusavio supratimą ir bendrą veiklą.

Dėkojame ir savo socialiniams partneriams - Tautinių mažumą departamentui, Trakų Švietimo centrui, Buivydiškių pagrindinės mokyklos bendruomenei, Amerikos lietuvių Cingų fondui. Už pastovų domėjimąsi mūsų veikla ir jos atspindėjimą žiniasklaidoje dėkojame „Vorutai“ ir „Trakų žemei“.

SVEIKINAME VISUS SU ARTĖJANČIOMIS KALĖDOMIS IR NAUJAISIAIS METAIS. LINKIME TAIKOS, SVEIKATOS IR ŠVIESIOS ATEITIES MUMS VISIEMS.

Nuotraukose – skaitovė Liudgarda Čepienė bei koncertuojančios pedagogės Birutė Gaučienė ir Inga Bučienė
Akimirkos iš mūsų gyvenimo


Vyksta registracija į renginius

  •    

Edukacinės patirties bankas

  •    

Mums svarbi Jūsų nuomonė

  •    VšĮ Trakų švietimo centras


Kalendorius


BALANDIS
Pr A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 - 17:00
Antradienis 8:00 - 17:00
Trečiadienis 8:00 - 17:00
Ketvirtadienis 8:00 - 17:00
Penktadienis 8:00 - 15:45
Šeštadienis -
Sekmadienis -
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

  •