2024-06-25, Antradienis 
   Naujienos   >>

Naujienos
Kalėdinės parodos rezultatus susumavus

Publikuota: 2015-02-12 | Autorius: Danutė Vizmanaitė

Šių metų sausio 8 dieną į Trasalį, kur vyko parodos – konkurso ,,Kalėdų belaukiant‘‘uždarymas, sugužėjo didelis būrys moksleivių, lydimų mokytojų.

Trakų švietimo centro direktorė Nijolė Lisevičienė pasidžiaugė, kad į konkursą buvo pateikti net 156 darbai, kuriuos rengiant dalyvavo net 195 moksleiviai, o jiems talkino 40 pedagogų. Konkurse dalyvavo ne tik Trakų rajono mokyklos, bet net 12-a Vilniaus miesto ir po kelias Vilniaus bei Šalčininkų rajonų, Kauno miesto mokyklų.

Parodos – konkurso rezultatus vertinusios komisijos pirmininkė, Trakų suaugusiųjų mokyklos ugdymo skyriaus vedėja Loreta Ruškevičiūtė pažymėjo, kad išrinkti pačius geriausius, buvo itin sudėtinga. Vieni darbai žavėjo kruopštumu, antri - netradiciniu sprendimu, treti – idėjos naujumu bei išradingumu ir t.t.

Prizinių vietų laimėtojus pasveikino ir savivaldybės padėkas įteikė rajono merė Edita Rudelienė. Ji teigė, kad kalėdinę parodą aplankė ir viena, ir su šeima, matė, kaip prie parodos eksponatų visada buvo lankytojų: tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio. ,,Smagu, kad šis renginys įsiliejo į bendrą ,,Trakai – Kalėdų sostinė‘‘ projektą ir jį papildė. Manome, kad ir Velykas sutiksime ne mažiau paspuošę‘‘ – teigė merė Edita Rudelienė.

Trakų švietimo centro direktorė Nijolė Lisevičienė laimėjusiems parodoje – konkurse ,,Kalėdų belaukiant‘‘ įteikė dovanėles, o įstaigoms, dalyvavusioms parodoje, padėkas. Švietimo centro bei visų dalyvių vardu norime nuoširdžiai padėkoti Trasaliui už suteiktą galimybę moksleiviams po renginio pasimėgauti vandens parko teikiamais malonumais, rajono merei Editai Rudelienei už dėmesį moksleivių kūrybiškumą ugdantiems renginiams, o švietimo bendruomenėms - už aktyvų dalyvavimą parodoje – konkurse ,,Kalėdų belaukiant‘‘.

O štai ir pirmasis atsiliepimas: ,,Kauno ,,Vyturio‘‘ katalikiškos mokyklos tėvelių ir mokinių vardu labai nuoširdžiai dėkoju Trakų švietimo centrui už nuostabias akimirkas konkurso metu ir apdovanojimų šventėje‘‘ – rašo mums mokytoja Skaidrė Žemaitienė.


Parodos – konkurso rezultatai:

1-4 klasių tarpe:

1 vieta: Aukštadvario mokyklos – darželio kolektyvui už kalėdinių eglučių kolekciją.
2 vieta: Paluknio ,, Medeinos’’vid. m-kla, ,,Pelėdžiukų kalėdos’’, 2 kl. Viltė Lapėnaitė, mokytoja Vida Lapėnienė.
3 vieta: Vilniaus Genio pradinė m-kla, ,,Senis besmegenis’’,2a kl. Agata Kašėtaitė, mokytoja Eglė Vaitkevičienė.
4 vieta: Vilniaus ,,Vilnios’’ pagrindinės m-klos ,,Kalėdinis žaisliukas’’, 4 b kl. Kotryna Arcikauskaitė, mokytoja Vitalija Vitkovskienė.
5 vieta: Lentvario pradinė m-kla, ,,Karpinių panaudojimas puošiant mokyklą’’, 4b klasė, mokytoja Vida Blusienė.

5-8 klasių tarpe:

1 vieta: Rūdiškių gimnazija ,,Batuotos eglutės‘‘,Erika Gibneris 7c,Irena Kozlovskaja 7c,Karolina Žitkovskytė 2a, mokytoja Edita Vilčevskaja.
2 vieta: Grigiškių ,,Šviesos‘‘ gimnazija, ,,Sniego pasaka‘‘, Milda Česonytė 7kl, mokytoja Renata Matiulevič ir ,,Baltos kalėdos‘‘, Milda Laurukėnaitė 8 kl. mokytoja Sigita Maknienė.
3 vieta: Onuškio D. Malinausko vid. m-kla, ,,Medinės kalėdos‘‘, Antanas Juškėnas 8 kl., mokytoja Karolina Danguolė Jarmalovič ir S. Trakų Kęstučio pagr. m-klos kalėdinių darbelių kolekcija,mokytojai Laura Stankaitienė ir Vidas Lukša.
4 vieta: Vilniaus Viršuliškių vid. m-kla, ,,Kalėdinis burbulas‘‘ ,Ugnė Babravičiūtė 5a kl.,mokytoja Daiva Adomaitienė ir Paluknio vidurinė m-kla, ,,Karališkoji eglutė‘‘, mokytoja Renata Chosčijeva su moksleiviais.
5 vieta: Šalčininkų r. Kalesninkų L. Narbuto vid. m-kla, ,,Spalvotos kalėdos‘‘, Ernesta Matuizo 7kl. ir Sabina Matuizo 10 kl. , mokytoja Božena Čenko.

9-12 klasių tarpe:

1 vieta: Lentvario M. Šimelionio gimnazija, ,,Baltosios kalėdos‘‘, 2b klasės moksleiviai, mokytoja A. Balakauskienė.
2 vieta: Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, ,,Floristinė eglė‘‘, Simona Nedveckytė, 1d kl., mokytoja Rasa Kondrotienė.
3 vieta: Aukštadvario vidurinė m-kla, ,,Žvakidė‘‘, Erika Abucevičiūtė ir Rimantė Suchodskaitė, mokytoja Ona Lemežienė.
4 vieta: Trakų vidurinė mokykla, ,,Kalėdinės eglutės‘‘, grupės moksleivių darbas, mokytoja Danuta Jepifanova.
5 vieta: Viršuliškių vid. m-kla, 9a kl. Emilės Vėbraitės kalėdinės atvirutės, mokytoja Daiva Adomaitienė.

Kitų švietimo įstaigų:

1 vieta: Amatų mokykla ,,Sodžiaus meistrai‘‘, ,,Smaližių namelis‘‘, moksleivė Jurgita Jurevičienė, mokytoja Rita Sadauskienė.
2 vieta: Aukštadvario ž.ū. mokyklos moksleivių kompozicijos ,,Kalėdinė eglė‘‘ ir ,,Kalėdinis vainikas‘‘, mokytoja Violeta Nairanauskienė.
3 vieta: Trakų suaugusiųjų mokykla, ,, Žvakidė - eglė‘‘, moksleivė Viktorija Karpickytė, mokytoja Rasa Rakauskienė.
4 vieta: Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės - Bitės SMC, ,,Kalėdinis vainikas‘‘, moksleivė Kristina Koroliova, mokytoja Marija Olenskaja.

Komisijos pirmininkė – Loreta Ruškevičiūtė

Nuotraukose: parodos – konkurso ,,Kalėdų belaukiant‘‘ uždarymo dalyviai; rajono merė Edita Rudelienė teikia moksleiviams padėkos raštus; Aukštadvario ž.ū. m-klos moksleiviai su mokytoja V. Nairanauskiene prie savo kompozicijų.Akimirkos iš mūsų gyvenimo


Vyksta registracija į renginius

  •    

Edukacinės patirties bankas

  •    

Mums svarbi Jūsų nuomonė

  •    VšĮ Trakų švietimo centras


Kalendorius


BIRŽELIS
Pr A T K Pn Š S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 - 17:00
Antradienis 8:00 - 17:00
Trečiadienis 8:00 - 17:00
Ketvirtadienis 8:00 - 17:00
Penktadienis 8:00 - 15:45
Šeštadienis -
Sekmadienis -
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

  •